تجهیزات آشپزخانه صنعتی

رستوران خوب

رستوران محبوب ترین نام در دنیای کنونی است، یک مکان عمومی فروش غذا برای همگان است. این روزها رستوران فقط مکانی برای غذا خوردن نیست بلکه اکنون به مکانی تبدیل شده که مردم می توانند برای لذت بردن از کنار یکدیگر بودن اوقات خود را در آن بگذرانند. در ادامه مقاله قبل به بیان نظرات محقق دوم “برایان کیتمن ، Demand Media” در مورد ویژگی های  یک رستوران خوب می پردازیم. 

غذای با کیفیت بالا:

یک رستوران خوب کیفیت بالایی از غذا را ارائه می دهد و اطمینان حاصل می کند که از میهمانان در هر وعده غذایی با غذاهایی با کیفیت بالا پذیرایی می شود. ارائه یک غذای با کیفیت و خوب می تواند باعث شهرت رستوران شود و مشتریان را مجبور به مراجعه مجدد نماید. مواد اولیه با کیفیت بالا و یک آشپز با تجربه برای ارائه مداوم غذای خوب مهم هستند. یک آشپز خوب نیازهای میهمانان شما را درک می کند و با کارکنان آشپزخانه به خوبی کار می کند تا اطمینان حاصل شود که میهمانان وعده های غذایی خود را همانطور که هر بار سفارش داده اند دریافت می کنند.

تجربه خوب:

ایجاد یک محیط تمیز و مناسب به ارتقا تجربه مشتری در کل رستوران کمک می کند. کارکنانی که در رستورانها با میهمانان در تعامل هستند باید مودب باشند و یک نگرش مثبت داشته باشند و درست رفتار کنند. آنهایی که در رستوران کار می کنند باید منو را به خوبی بشناسند، به موقع غذا و نوشیدنی را به مشتری تحویل دهند و به سرعت مشکلات احتمالی مشتری را برطرف کنند. همه کارکنان باید از تمیز بودن رستوران در همه زمانها، از جمله آشپزخانه، مناطق آماده سازی غذا و هر منطقه ای که مشتری می تواند در رستوران استفاده کند، اطمینان حاصل کنند.

متفاوت از بقیه:

اگر رستوران غذا و سرویس دهی مناسبی را ارائه دهد که شاید بتواند بهتر باشد و شبیه سایر رستوران ها نباشد، مشتریان در هنگام تصمیم گیری برای محل صرف غذا نمی توانند از رستوران متفاوت چشم پوشی کنند. رستوران خوب باید یک یا چند ویژگی منحصر به فرد داشته باشد که در ذهن مشتری برجسته باشد و به آن یک مزیت رقابتی نسبت به دیگران بدهد. به عنوان مثال، رستوران ممکن است تنها رستوران در شهر باشد که مواد غذایی تازه سرو می کند و یا ممکن است منظره ای شگفت انگیز از شهری داشته باشد که هیچ یک از رقبای شما در آن قرار ندارند.

در مقاله بعدی به بیان نظرات محقق دیگر در مورد رستوران خوب می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *