تجهیزات آشپزخانه صنعتی

اهمیت میهمان نوازی در صنعت رستوران

خواه یک رستوران غذاخوری عالی داشته باشید که از همه نوع آشپزها و سرآشپزها استفاده می کند و یا فقط سه یا چهار نفر در آنجا کار می کنند تا همه کارها را با هم انجام دهند، بسیار مهم است که آشپزخانه شما مانند یک ماشین روغن کاری شده عمل کند. بهترین افراد را استخدام کنید، حتی اگر هزینه کمی بیشتر برای شما به همراه داشته باشد. چرا که در طولانی مدت نتیجه می دهد.

دنی میر، مدیرعامل گروه میزبان یونیور اسكوئر می گوید: من آموخته ام که مهمترین اهمیت میهمان نوازی، ابتدا برای افرادی که برای من کار می کنند و متعاقباً برای سایر افراد و ذینفعانی که به هر طریقی تحت تأثیر تجارت ما قرار گرفته اند بسیار مهم است. به ترتیب نزولی “میهمانان، جامعه، تامین کنندگان و سرمایه گذاران. ” مهارتهای میهمان نوازی نیاز به جایگاه بالایی در چک لیست استخدام شما دارد. آسان است فرض کنید که داوطلبان با درک مهارتهای میهمان نوازی وارد می شوند. بالاخره آنها در حال کسب یک جایگاه فردی در صنعت رستوران هستند. آنها باید بدانند که این مهارتها چگونه می باشد.

خدمات بی نظیر به مشتری با میهمان نوازی آغاز می شود و به عنوان صاحب یک رستوران، به کارمندانی نیاز دارید که به  میهمان نوازی بها دهند. اعضای کارکنان یک رستوران تجربه میهمان را شکل می دهند و اصلاح تصور بد در ذهن مشتری ممکن است دشوار باشد. میهمان نوازی در استخدام در مقام اول قرار می گیرد. میهمان نوازی هم برای میهمانان و هم برای کارمندان بالقوه یک دوره است. اگر کسی به رستوران شما بیاید و تجربه وحشتناکی داشته باشد، احتمالاً آن را به نفر بعدی که آنجا را برای شام پیشنهاد می کند، منتقل میکند. به احتمال زیاد، مشتریانی که علاقه مند به مراجعه به رستوران شما هستند حداقل نام برند شما را شنیده اند. شاید از دوستان خود در این باره سوال کرده اند و شاید آنها کسی را بشناسند که قبلاً در رستوران شما مشغول بکار بوده است.

به میهمان نوازی به عنوان یک مهارت فنی نگاه کنید. جستجوی نامزدهایی با مهارت فنی که قبلاً در رزومه آنها ذکر شده است، راهی آسان برای استخدام است. استفاده از تجربه فنی غیرقابل انکار است. شما مجبور نیستید آن شخص را به سختی آموزش دهید زیرا یک فرد مبتدی نیست. مهارت های میهمان نوازی شامل خونگرمی، شعور، اخلاق کاری، همدلی، خودآگاهی و صداقت می باشد.هنگامی که کارمندان خود را از طریق آموزش می گیرید، یک نکته وجود دارد که هنگام تلاش برای ایجاد مهارتهای میهمان نوازی باید کلمه صبر تکرار شود. اگر کارمندان شما صبورترین میهمان نوازان باشند، آنها می توانند با خودآگاهی و صداقت رفتار کنند. بازدیدکنندگان رستوران، امروزه از لحظه ای که بصورت آنلاین رزرو انجام می دهند تا زمانی که سفارش خود را دریافت می کنند انتظار یک تجربه غذاخوری به یاد ماندنی با میهمان نوازی گرم و واقعی را دارند که در هر قسمت از بازدید خود به طور یکپارچه ای در هم آمیخته است.

آماده سازی پرسنل خود با آموزش میهمان نوازی قبل از شروع اولین شیفت کاری، در نهایت آنها را به مهارتهایی که برای مقابله با سخت ترین مشتری شما نیاز دارند مجهز می کند. رشد مهارت های میهمان نوازی شما یک کار روزانه است، وظیفه ای که کارکنان شاغل در بخش پذیرایی باید آن را بر بهبود هر شیفت متمرکز کنند. استخدام کارمندان با درک اساسی از مهارت های میهمان نوازی تنها اولین قدم است، تقویت این مهارتها و یادآوری مداوم تیم به معنای مهمان نوازی به شما کمک می کند تجربه ای در کلاس جهانی داشته باشید که محیط را برای میهمانان و تیم شما بهبود بخشد. همچنین هزینه قدردانی از کارکنان آشپزخانه به همه آنها اجازه می دهد تا به طور مستقیم از موفقیت در رستوران بهره مند شوند و در ایجاد انگیزه بیشتر در آنها جهت پیشبرد اهداف رستوران تاثیر بسزایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *